Життя після смерті

54a09889645d40c59f56b09c67723a78До звісток, що людей турбують потойбічні сили можна відноситись по-різному. Дехто вірить, та є такі, для яких усе потойбічне- тільки казка та вигадка. Але для людей, які самі зтикались з подібним феноменом, таке явище є доказом наявності життя після смерті.

— Якось влітку від інфаркту помер сусід,-розповідає жінка з невеличкого селища під Київом.- Жив він сам, родичів у нього не було. Бувало, що заходив до нас погомоніти, нашу дочку Олю пригощав цукерками та печівом. Їй було вісім років і що сусід помер, ми не казати не стали, а сказали, що він поїхав далеко до родичів.

Та пройшло декілька днів, як Оля нам сказала, що дядько Сергій зовсім і не поїхав, а вчора увечорі приходив до неї та пригощав цукерками. Ми з чоловіком злякалися. Адже дитина розповідала дуже впевнено.

Вночі ми почули якісь звуки з кімнати дочки, кроки..Пішли до неї і бачимо, що Оля виходить на ганок, потім на вулицю. Дуже бліда, очі дивились крізь нас. Вона впевнено прямувала на кладовище, на якому ніколи не була. Коли ми її наздогнали, дитина загубила свідомість. Поки швидка прямувала до села, Оля вже майже не дихала. Лікарі врятували дочку, але ще довго вона була в лікарні. Що з нею трапилось, вони не змогли сказати. А Оля, коли видужала, нічого не пам’ятала. Розповіла тільки те, що вже три ночі до неї приходив дядько Сергій, приносив цукерки, які були чогось зовсім без смаку, ласкаво розмовляв з нею та звав до себе.
Сусідські бабусі сказали, що треба заказати в церкві поминальну службу, що ми і зробили. Більше дядько Сергій Олю не турбував.

А ще один випадок розповів хлопець із села Притулово, Харківської області. Звати його Андрій.
У селі є ставок, про який розповідали різні страшні історії. Казали, що в ніч на Івана Купала у ньому купатися не можна, бо колись у ставку втопився чоловік, а тепер він затягує необережних пірнальників на дно.
Берег там гарний, із м’яким пісочком, людей вдень дуже багато. Тому в легенду про потопельника не дуже вірилось і хлопець вирішив сам її перевірити.

Вніч на свято Андрій пішов до ставка. Коли він пірнув, холодна течія вдарила по ногам, які зразу зсудомило. Хлопець ледве вибрався на берег. Коли вийшов, побачив дівчину, яка теж збиралась купатись. Андрій попередив її, що тут справді небезпечно.

Вночі йому приснилась та дівчина, яка з докором сказала, що він пішов додому занадто рано. Що це означало, хлопець зрозумів потім, коли через деякий час пішов до ставка. На березі стояв маленький віночок, до якого була прикріплена світлина тієї дівчини.

Вірити чи ні- особисте діло кожної людини. Але таких випадків дуже багато і просто не помічати їх було б не розумно. Дізнатися істину нам не дано, але не можна не помічати знаків, які нам подають померлі…

Больше новостей