Як подарувати літній людині щасливу старість?

zudxhvexПриватний будинок для людей похилого віку в Мінську «Жемчуг» — прекрасний спосіб проявити любов і дбайливе ставлення до дорогої людини. На жаль, навіть при наявності величезного бажання напружений життєвий графік не залишає можливості надати особам похилого віку належний догляд, лікування та навіть достатнє спілкування, якого вони потребують особливо гостро.

Як живуть постояльці пансіонату?

У першу чергу необхідно розуміти, що сучасний приватний пансіонат — це не клініка та не місце, де люди похилого віку доживають свої останні роки. Проживання у такому закладі несе величезну користь людям похилого віку, їх здоров’ю, психоемоційному стану. Пенсіонери (в тому числі й хворі, інваліди) отримують унікальну можливість вести активне життя, спілкуватися з однолітками, відчувати себе повноцінними членами суспільства.

Сам пансіонат є заміський котедж із затишними номерами, де панує домашня атмосфера. У кімнатах і корпусах є все необхідне для забезпечення комфорту та безпеки постояльців, особливо мають проблеми з опорно-руховим апаратом, серцево-судинною системою, які страждають психічними розладами.

У центрі регулярно проводяться різні свята й культурні заходи. Люди похилого віку, які не мають серйозних проблем зі здоров’ям, можуть вести звичний спосіб життя, займатися улюбленими справами, дивитися телевізор, читати, відвідувати різного роду гуртки, спілкуватися з іншими постояльцями, гуляти на свіжому повітрі в красивому парку, що знаходиться на території пансіонату.

Правильне харчування, режим дня, регулярні медичні огляди, заняття лікувальною гімнастикою позитивно позначаються як на фізичному, так і психоемоційному стані, настрої осіб похилого віку.

Яка допомога пропонується хворим людям?

У пансіонаті створені всі умови для догляду та надання необхідної допомоги лежачим хворим, інвалідам, пацієнтам зі старечою деменцією та іншими небезпечними патологіями. Дана категорія постояльців проживає у спеціально обладнаних номерах з медичними меблями. Поруч з ними знаходяться досвідчені доглядальниці, які надають допомогу в пересуванні, проведенні гігієнічних процедур, прийомі їжі, перевдяганні.

Програма проживання включає у себе моніторинг стану хворих, проведення медичних процедур, реабілітаційних заходів. За лікарським показаннями розробляється й окреме дієтичне меню. Для літніх людей з деменцією, порушеннями психічного характеру проводяться заняття, спрямовані на поліпшення когнітивних функцій, стабілізацію психоемоційного стану.

При цьому співробітники пансіонату роблять все можливе, щоб навіть важко хворі люди з обмеженими здібностями були соціалізовані, мали можливість повноцінного спілкування, брали участь у проведених заходах. Подаруйте своїй близькій людині спокійну та щасливу старість, звернувшись до приватного будинку для літніх людей у Мінську «Жемчуг» https://zhemchug.by/.

Больше новостей