Як оплатити проблемний кредит — 6 порад

7r5tfnbqОформляючи кредити готівкою онлайн, позичальник дивиться лише в найближче майбутнє, часто не замислюючись, як їх оплачувати, якщо раптом він позбудеться роботи або іншого постійного заробітку. У даній статті ми розглянемо кілька виходів з ситуації, що склалася – деякі з них дають час на пошук нової роботи або іншого джерела доходу – інші зовсім допоможуть закрити кредитні зобов’язання.

Як оплатити проблемний кредит – 6 порад

1. Реструктуризація кредиту — це зміна умов початкового договору банком, з метою зробити оплату за кредитом посильною позичальникові. Таким чином, можна продовжити термін кредиту або змінити графік платежів.

2. Кредитні канікули — відстрочка оплати на певний період часу. Є два варіанти — відстрочка повністю не тільки оплати основного боргу, але і відсотків (однак на цей варіант банк погоджується рідше), і відстрочка лише основного боргу – в такому випадку, відсотки банку все ж доведеться платити. У будь-якому випадку, при виборі даного способу слід бути уважним з умовами надання кредитних канікул, адже послуга, як правило, не безоплатна.

3. Рефінансування кредиту — по суті своїй, позичальник оформляє новий кредит з найбільш вигідними умовами, для того, щоб закрити старі кредитні зобов’язання. Відповідно, щоб рефінансування було вигідним для позичальника, необхідно вибирати програму кредитування з відповідними умовами.

4. Страхова компенсація-спрацює лише в тому випадку, якщо позичальник при оформленні кредиту на карту підключав фінансовий захист. Таким чином, виплати банку продовжить Страхова компанія.

5. Викуп боргу — звернення до компаній, що займаються викупом боргів-після реєстрації позичальник вводить свої дані в систему, яка шукає борги і домовляється з банком про викуп. В такому випадку є ймовірність або погасити борг одноразово, або в розстрочку. Сама по собі послуга таких компаній не безкоштовна, оплата проводиться після укладення договору.

6. Визнання позичальника безнадійним і банкрутство – до подібної практики слід вдаватися лише в самому крайньому випадку. Так, позичальник не буде платити кредит, але маса недоліків переважує дане гідність. З самого нешкідливого — геть зіпсована кредитна історія, з наслідків серйозніше-судові розгляди і заборони на виїзд.

І найголовніше-ігнорування дзвінків з банку і ухилення від прямого контакту зі своїм кредитором може лише погіршити ситуацію і довести до судових розглядів. Тому не слід уникати розмов з банком, в більшості випадків ситуація вирішувана вже на цьому рівні.

Больше новостей