В Олександрії засудили злодія, який кілька років вирізав кабелі «Укртелекому»

В Олександрії на лаві підсудних опинився місцевий житель, який протягом кількох років безкарно вирізав телефонні кабелі ПАТ «Укртелеком», аж доки не був затриманий на місці вчинення чергового злочину 17 березня 2016 року. В результаті засуджений відбувся покаранням у вигляді іспитового терміну на 3 роки, а також змушений відшкодувати 114 тисяч гривень завданої матеріальної шкоди.

Про це йдеться у вироку Олександрійського міськрайонного суду.

Викрадати кабелі «Укртелекому» чоловік, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за незаконне поводження зі зброєю, почав у грудні 2014 року. З того часу зухвалий крадій вчинив 30 підтверджених епізодів крадіжок телефонних кабелів в різних мікрорайонах міста, чим спричинив публічному акціонерному товариству «Укртелеком» матеріальну шкоду на вказану суму.

Обвинувачений щиро розкаявся у скоєному. Суд визнав його винним у злочинах, передбачених ч. 1 та 2 ст. 185 ККУ «Крадіжка з проникненням, або крадіжка, вчинена повторно» та за ч. 3 ст. 15 ККУ «Замах на злочин», в результаті призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, наступним рішенням звільнивши його від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки та вимогою відшкодування матеріальної шкоди.

Джерело

Больше новостей