10242020Headline:

Українські баскетболістки провели в Одесі відкрите тренування

3Національна жіноча збірна України з баскетболу, що готується до відбірного матчу Чемпіонату Європи-2017 зі збірною Німеччини, провела відкрите тренування в УСК “Одеса”, повідомляє прес-служба.

Фактично, це перше заняття, на якому команда перебувала у повному складі. Головний тренер Володимир Холопов не став вигадувати велосипеда і побудував роботу за традиційною схемою – розминка, швидкісна робота з м’ячем, колективний захист, елементи пресингу, кидкові вправи. Кожне тренування є неповторним, щоразу тренер змінює акценти, аби комплексно підготувати команду до особливостей гри суперника.

Манеру гри збірної Німеччини вивчають ретельно. Адже від результату матчу фактично залежить вихід України до фінальної стадії Чемпіонату Європи. Усі дівчата працювали з бажанням. Втоми у їхніх рухах не відчувалося. На загальному тлі вирізнялася теплолюбива Діандра Мосс, яка попервах тренувалася у шапочці.

Сезон у європейських чемпіонатах набирає обертів, то ж фізичні кондиції гравців мають бути на належному рівні. Але все одно до початку матчу команду треба підвести до спільного знаменника, аби 19-го листопада вона вийшла на очі одеських вболівальників і телеаудиторії згуртованим колективом, якому до снаги вирішувати переможні завдання у суперництві з німкенями.

Нагадаємо, матч Україна – Німеччина розпочнеться  в УСК “Одеса” найближчої суботи, 19 листопада, о 17:00.

___________________________________________________________________________________________