У Гайвороні більше десятка мешканців стали жертвами телефонного шахрайства

SONY DSC

В місті Гайвороні, за останній тиждень, було здійснено вже понад десяток злочинів, до яких найімовірніше причетні самі ж працівники Приватбанку.

Суть шахрайства у тому, що вам д’звонять на мобільний і говорять, що це зі служби безпеки приватбунку, потім повідомляють, що щойно нібито була спроба зламу вашої кредитної картки та зняття коштів з неї, яку служба безпеки привату начеб то вдало попередила, однак, для остаточного захисту вашої картки, вам називаючи ваше прізвище, ім’я та по батькові і номер вашої ж картки, просять, назвати дві останні цифри зі зворотнього боку картки.

І після того, як людина будучи під впливом інформації, про щойно усунену загрозу її грошенятам, довірливо називає дві останні цифри, зі зворотнього боку картки, то нібито представники служби безпеки привату дякують і прощаються з вами. За кілька хвилин, вам вже приходить смс повідомлення, що знято з вашої кредитної картки, всі можливо доступні кошти і ви відповідно тепер маєте проблему, у вигляді лягаючого на вас кредиту.

Цікаво та обурливо тут те, що ані служба безпеки приватбанка, ані поліція, ані прокуратура не вживають жодних заходів, щоби поінформувати громадян про нові схеми шахрайства і взагалі нічого не роблять, аби захистити простих людей від злочинців, які скоріше за все, сидять в кабінетах приватбанку і його ж служби безпеки.

Джерело

Больше новостей