10292020Headline:

Співачка Світлана Тарабарова задекларувала свої статки

фото Тарабарова]Днями до просвітницької акції «Херсон – декларує доходи» залучилася відома співачки, автор та композитор Світлана Тарабарова, яка народилася та виросла у Херсоні. Співачка відвідала Центр обслуговування платників податків міста Херсона, заповнила та надала декларацію про свої доходи за минулий рік, повідомляє прес – служба ГУ ДФС у Херсонській області.

Від колективу податківців області заступник начальника відомства Микола Квасневський передав відомій співачці Світлані Тарабаровій слова вдячності за сумлінну громадянську позицію в декларуванні доходів та європейський приклад виконання обов’язку по сплаті податків.

Станом на 10.02.2015 року громадяни Херсонщини подали до фіскальних органів 994 декларації про майновий стан і доходи на загальну суму 44,4 млн. грн. доходу.

Тепер, коли добігає середини кампанія декларування, вкрай важливо, щоб кожен, хто зобов’язаний перед законом задекларувати свої доходи та нерухомість, зробив це свідомо, оперативно і чесно. Адже тільки разом ми створимо економічно – багату європейську країну. Хай нашим спільним слоганом на цей податковий період року стане така думка: ”Умієш заробляти – навчися все декларувати!”,- резюмував заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Микола Квасневський.

___________________________________________________________________________________________