«Щаслива» піца: у чому секрет?

Те, що піца приносить усім радість — ні для кого не секрет. Але існує піца, яка здатна принести набагато більше щастя, та ще й сміх у придачу. Я думаю, ви вже всі здогадалися, що йдеться про піцу із марихуаною.

ЯК З’ЯВИЛАСЯ “ЩАСЛИВА” ПІЦА?

Вперше ця страва з’явилася у Камбоджі завдяки лояльному законодавству та “вільному” способу життя місцевих жителів. Офіційно вживання марихуани в країні заборонено, але ставлення до неї досить толерантне. Як так вийшло? Річ у тім, що камбоджійці з давніх часів використовували марихуану як спецію, тому і вважають її не забороненою речовиною, а звичним традиційним інгредієнтом страв.

До речі, “щаслива” піца має і назву відповідну — “Happy pizza”. Спробувати її можна практично у всіх столичних ресторанах, розташованих на березі річки Меконг. Навіть найбільша мережа ресторанів швидкого харчування Pizza Company в Камбоджі офіційно включила в меню “Happy pizza”.

ОДНИМ ЩАСТЯМ НЕ НАЇСИСЯ

Що ж ще входить до складу “Happy pizza”? Окрім цікавої приправи — нічого незвичного. Та ж сама “Маргарита”, “Пепероні”, ”Вегетаріанська” — взагалі будь-яка піца може стати особливою. А коштує ця екзотична страва від 7 до 10 доларів.

Варто зауважити, що кількість “щастя” в страві може варіюватися. Тому, замовляючи “Happy pizza”, необхідно сказати скільки саме ви хочете секретної спеції: трохи, достатньо або багато.

Та й не тільки піцу тут вдосконалили — марихуану можна зустріти ще й в складі коктейлів. В основному її додають в кокосове молоко.

ДЕ ПІЦА, ТАМ ІТАЛІЙЦІ

Якщо ми говоримо про піцу, як же не згадати Італію. У місті Больцано, що на півночі країни, вже також можна скуштувати “веселу” піцу.

Почав її готувати 27-річний власник піцерії Fink. І його рецепт дещо відрізняється від камбоджійського: марихуана додається безпосередньо у тісто. Коштує така страва всього на 50 центів дорожче звичайної піци, тому дозволити собі скуштувати цей делікатес зможе будь-хто.

До речі, створенню “щасливої” піци посприяла місцева міська рада. Так-так, вам не почулося. В останній постанові було стверджено, що марихуана корисна для здоров’я, якщо використовувати її в медичних цілях. Ось підприємець і вирішив “підлікувати” усіх охочих.

При чому, спочатку планувалося, що “веселу” піцу можна буде замовляти лише щоп’ятниці. Проте шалений інтерес відвідувачів до незвичної піци зробив свою справу: тепер її можна скуштувати щовечора.

СМІХ СМІХОМ, АЛЕ ПИЛЬНІСТЬ НЕ ВТРАЧАЙТЕ

Досвічені мандрівники радять ставитися до такої страви серйозно, адже реакція організму може бути досить непередбачувана. Нерідко були випадки, коли туристи після дегустації пропускали свій рейс або взагалі опинялися в лікарні. Особливо це стосується камбоджійської версії піци. Тож, можливо, все-таки краще звична піца із доставкою аніж сумнівна екзотична страва.

Ми радимо не експериментувати і порадувати себе перевіреною піцою — від Kaifui sushi i pizza, адже саме тут найсмачніша піца у Полтаві. Ми знаємо, бо ми куштували 🙂 Замовляй піцу за номером 066 050 0155 або на сайті https://kaifui.com/poltava/pizza/ та переконайся у всьому особисто!

Больше новостей