10252020Headline:

Про використання повітряно-бульбашкової плівки

423395_images-11754245Повітряно-бульбашкова плівка – це такий гнучкий, прозорий пластиковий матеріал, поверхня якого вкрита невеликими виступами, заповненними повітрям.Таку плівку використовуют для пакування крихких предметів.

В Україні повітряно-бульбашкову плівку виробляє фірма InterRais. Це найкращій виробник поліетиленових продуктів, який має своїх представників, та надає гарантію на свою продукцію.
Взагалі, повітряно-бульбашкова плівка має широке застосування.

По перше, її використовують, як пакувальний матеріал. Всілякі вантажоперевезення не обходяться без застосування цієї плівки. Тому що вона дуже зручна, для пакування різноманітних речей. Таких як меблі, скляні вироби, музичні інструменти, посуд, взуття, побутова техніка та інших цінних речей.

По друге, повітряно- бульбашкова плівка використовується для покриття парників, тому що вона має сприятливі властивості для рослин. Та завдяки, своєму внутрішньому складу, така плівка може служити господарю на протязі довгих років на відкритому повітрі. По своїй структурі повітряно-бульбашкова плівка є свого роду склопакетом, і на багато краще захищає від заморозків, на відміну від скла та звичайної плівки. Також вона стійка до руйнувань від прямих сонячних променів, і в той же час, пропускає необхідний для життя рослин ультрафіолет. Внутрішня сторона має, як правило, спеціальну добавку – антіфог, яка перешкоджає утворенню великих крапель водяного конденсату, таким чином усуває ефект лінзи.

Ця плівка широко використовується у будівництві, тому що, вона є відмінним шумоізоляційним, теплоізоляційним, влагоізоляційним та витроізоляційним матеріалом. Її можна використовувати, наприклад, як захисний шар для басейну.

Не можна не підкреслити, побутове значення повітряно-бульбашкової плівки. А саме – вона може використовуватись, як фіранки, половики для ванних кімнат, захисний матеріал для Вашого авто, килимок для пляжу, та у різноманітному іншому вигляді.

___________________________________________________________________________________________