Понад третину мільйона отримав бюджет від херсонських «горішків»

Епопея з волоським горіхами продовжується. На цей раз оперативники та слідчі ГУ Міндоходів в Херсонській області викрили ще одну махінацію з горіхами, а бюджет вже  отримав кошти у сумі 400 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, повідомили у відомстві.

Вийшло так: службові особи одного з приватних підприємств вирішили підзаробити, скуповуючи горіхи у населення за готівку. Згідно ст.168 Податкового кодексу України горе — бізнесмени мали виступити податковим агентом відносно фізичних осіб, у яких придбали горіхи волоські та сплатити до бюджету податок на доходи фізичних осіб у розмірі 17 відс. від суми закупівлі. Однак, податкова звітність підприємством не надавалася.

Більш того, під час проведення ретельної перевірки діяльності посадових осіб підприємства податківці встановили факт службового підроблення документів, оформлення закупівлі від осіб, які вже давно є померлими.

За словами в.о. заступника начальника — начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Херсонській області Сергія Стадніка, слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Херсонській області розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення — службове підроблення (ч.2 ст. 366 КК України).  Кримінальна відповідальність за такий вид злочину передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбав­ленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Больше новостей