01202021Headline:

Отрутохімікати для саду

1Отрутохімікати – спосіб ефективно, швидко і без зайвих дій зберегти здоровий вигляд вашого саду. Більшість із цих речовин цілком безпечні, якщо їх правильно використовувати і не порушувати інструкцію.

Придбати отрутохімікати можна в багатьох магазинах, але не всі вони знадобляться вам. Деякі не такі ефективні, інші можуть бути небезпечними. Саме тому важливо консультуватися з професіоналами щодо вибору певного препарату.

Які отрутохімікати знадобляться у саді

Для обробки саду можуть знадобитися різні види препаратів. У першу чергу, це інсектициди, які знищують шкідливих комах. Частина з них захищає листя від гусіні та інших комах, але є й більш системні препарати, які потрапляють у рослинний сік і знищують усіх без вийнятку шкідливих комах.

Для боротьби з грибковими захворюваннями знадобляться фунгіциди. Особливістю цих препаратів є те, що вони діють як профілактичний засіб, тобто обробка ними обов’язкова навіть при відсутності даного захворювання у рослин. Частина фунгіцидів має системну дію і проникає в рослинний сік, а інші діють лише поверхнево.

Основну ж роль серед отрутохімікатів відіграють саме гербіциди. Це комплекс активних речовин, принцип дії яких один – знищувати певний вид бур’янів. На жаль, всі гербіциди несуть хоча б якусь шкоду для людини. Проте, якщо правильно підібрати препарат, цю шкоду можна мінімізувати. Так, в магазині VseRoste за посиланням https://vseroste.com.ua/vid-burianiv-gerbitsidi-68 зібрані найкращі гербіциди, які діють як системно, так і вибірково, знищуючи лише конкретні рослини.

Види гербіцидів

Розрізняють універсальні гербіциди, контактні, гербіциди залишкової дії та системні. Універсальні здатні знищувати всі без вийнятку рослини, і їх використовують для підготовки ділянки до обробки. Контактні гербіциди знищують тільки ті рослини, на які безпосередньо нанесені. Тому їх розпилюють на листя однолітніх бур’янів. Проте ці гербіциди не можуть знищити багаторічні бур’яни, оскільки не потрапляють всередину розгалудженої кореневої системи.

А от гербіциди залишкової дії потрапляють в рослину через коріння. Вони можуть довго знаходитися в землі і не давати бур’янам рости на ділянці. Саме за таким принципом діють вибіркові препарати, які знищують тільки бур’яни, не чіпаючи культурні рослини.

Який би гербіцид ви не обрали, важливо чітко виконувати інструкцію з його використання. Так, жодним чином не можна робити розчин більшої концентрації, ніж рекомендується. Треба підібрати суху безвітряну погоду, щоб розчин не розносився за межі вашої ділянки. Виконуйте правила особистої безпеки та не забувайте використовувати рукавиці, маски та інші засоби захисту.

___________________________________________________________________________________________