Освітяни Каховського району дали оцінку своїй роботі

27 січня в Тавричанці пройшла виїзна колегія відділу освіти, молоді та спорту Каховської райдержадміністрації за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Віталія Грушка, голови РДА Валерія Салтикова, голови райради Миколи Крупіна, директорів навчальних закладів району, керівників позашкільних та дошкільних навчальних закладів.

Пленарна частина засідання відбулася у сільському будинку культури, де зі звітом про підсумки роботи навчальних закладів району за минулий рік виступив Віталій Грушко. Були визначені пріоритетні завдання, що ставляться перед освітянами на 2015 рік. У контексті виступу Віталій Вікторович розповів про роботу навчальних закладів району, результати державної підсумкової атестації та участі школярів у ІІ та ІІІ етапах учнівських олімпіад з базових дисциплін, про підсумки ЗНО. Також детально зупинився і на проблемах, серед яких недостатнє фінансове та кадрове забезпечення галузі.
Голова районної ради Микола Крупін розповів присутнім про план оптимізації мережі навчальних закладів, який передбачає проведення низки заходів по їх реорганізації в рамках програми реформування територіальних громад.

Звернувся до запрошених і голова РДА Валерій Салтиков, який виконав почесну місію та передав Костогризівському, Малокаховському, Кам’янському, Тавричанському та Чорноморівському дошкільним навчальним закладам комп’ютерну техніку від депутата Верховної Ради Сергія Хланя.
Завершуючи офіційну зустріч, до присутніх звернулася директор ДП ДГ «Асканійське», Герой України Віра Опанасівна Найдьонова. Вона на прикладі діяльності свого підприємства розповіла, як вважливо підтримувати соціальну сферу, запропонувавши керівництву району провести зустріч з виробниками для залучення їх до опіки над соціально-культурною сферою.

Приємним сюрпризом для всіх також стала концертна програма аматорських колективів школи і дитячого садка, котрі приймали в себе виїзну колегію.
По завершенні офіційної частини учасниками колегії традиційно було оглянуто об’єкти соціального значення.
Гарне враження по собі залишили школа, облаштована сучасним комп’ютерним класом та картинними галереями, дитячий садок, спортивні комплекси села.

Крім того, учасники делегації були присутні на відкритті нової енергоефективної котельні школи (у якості палива використовуються відходи сільськогосподарських продуктів).

Джерело

Больше новостей