Навіщо потрібен антивірус для телефону?

p16vg7jkbj1dcp1bgt1tkm12dn15331

Оскільки мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя, а їх функції давно не обмежуються відправкою СМС і дзвінками, інформація на флеш-карті телефону може бути не менш важлива і дорога, ніж інформація на жорсткому диску комп’ютера. До того ж, останнім часом існує безліч програм, що дозволяють контролювати свої електронні заощадження, керувати банківською картою і багато іншого. І все частіше з мобільного телефону люди виходять в Інтернет. Все це пояснює ризик крадіжки даних і необхідність знайти антивірус для телефону і встановити його.

Чим складніше будь-яка система, тим вона вразливіша. Те ж саме і з телефонами. Отримавши назву «смартфон», телефон став виконувати дуже багато функцій, але «розплатою» за це став підвищений ризик зараження шкідливими програмами. І, як і у випадку зараження комп’ютера, можна довгий час навіть не здогадуватися про наявність вірусів в телефоні. В таких випадках, досить часто телефон сам стає розповсюджувачем вірусів. Як для інших телефонів, так і для комп’ютера, до якого телефон підключається. Втім, при з’єднанні мобільного телефону і комп’ютера, може статися і зараження телефону, особливо якщо комп’ютерний антивірус не визначив шкідливу для телефону програму в якості загрози.

На ділі виходить, що телефонний вірус може потрапити в мобільний навіть якщо просто забути вимкнути Bluetooth на вулиці. І навіть якщо на ПК, з яким мобільний регулярно синхронізується, встановлений хороший антивірус, це зовсім не означає, що антивірус для телефону не потрібен. Існує безліч різних антивірусів спеціально для мобільних телефонів. І деякі з них безкоштовні.

Багато програм для безпеки персональних комп’ютерів на сьогоднішній день випускають також їх мобільні версії. А Dr. Web, наприклад, надає мобільну версію свого антивіруса безкоштовно, при покупці ліцензійної версії для ПК. Підводячи підсумок, можна ще раз зауважити, що захист телефону в даний час по-справжньому важлива, а необхідне ПЗ легко знайти майже для будь-якого телефону.

Больше новостей