На Волині знайдене кільце з написом велесовицею

17613_300x0Напис на кільці гласить – * С В Р Г І Є О Ц Ь * (бічні сварги показані зірочками). Враховуючи, що велесовиця є сакральною абревіатурою, духовною шифрограмою, де навмисно пропущені деякі букви і немає поділу на слова, повністю фраза може звучати як *СВАРОГ І Є ОТЕЦЬ*

Кажуть, що велесовичний алфавіт присутній тільки у Велесовій Книзі, й інших його зразків в принципі не існує. Даний артефакт підтверджує те, що велесовичний алфавіт існував. Твердження про відсутність інших влесовичних текстів цілком логічні , оскільки епоха тисячолітньої боротьби з рахмансько-волхвівською системою та її артефактами (книгами, письменами, атрибутикою) була жорстокою і бескомпромісною. Влесовичні книги , волхвівські письмена були предметом конфіскації . Зібрані князями , нібито для створення бібліотек , вони ставали предметом постійного знищення. Вони були причиною гонінь на власників текстів з часів київського князя Володимира і держави – Київська Русь. Протягом наступних століть нащадки Володимира вилучали влесовичні книги і тексти, позбавляли життя книжників-волхвів , звинувачуючи їх у підбурюванні і бунті. Про це в скупих (на дану інформацію) літописах пишуть і самі Рюриковичі.

Щодо кільця. Важлива наявність самого влесовичного тексту, який не відноситься до Велесової книги і виконаний з метою на довговічність (на металі).

Больше новостей