На що дніпропетровський бюджет віддасть 120 мільйонів?

За 2014 рік у Дніпропетровську поточний ремонт виконаний у 427 житлових будинках, капітальний — у 161. Про це повідомили в управлінні житлового господарства Дніпропетровсько ї міської ради. Зокрема, у 123 житлових будинках відремонтовано крівлю, в 34 – сходові клітини, у  54 — санітарно-техніч ні системи, в 169 — відновлена робота ліфтів, у 66 будинках відремонтовано фасади, 34 будинках виконано ремонт внутрішньобудинк ових електромереж. Капітальний і поточний ремонт виконаний коштом міського бюджету на загальну суму понад 25 мільйонів гривень, зазначають в управлінні.

2015 року на капітальний і поточний ремонт житлових будинків у міському бюджеті передбачено понад 120 мільйонів гривень. Житлові будинки ремонтуються згідно титульних списків. Кошти розподіляються в першу чергу на ремонт покрівель, ліфтів, сантехсистем у підвалах будинків, додають в управлінні.

На обслуговуванні управління житлового господарства міської ради знаходиться 6 тисяч 114 житлових будинки, з них 3 тисячі 515 з центральним опаленням.

Джерело

Больше новостей