09192020Headline:

На дорогах Херсонщини тривають ремонтні роботи

03tОчільник області Андрій Гордєєв разом з журналістами проінспектував ділянку дороги Р57 сполученням Олешки-Гола Пристань – Скадовськ поблизу села Підлісне Олешківського району.

Цей напрямок був визначений як пріоритетний, оскільки він має курортне значення для Херсонщини і у 2017 році ремонтні роботи доріг будуть виконані до міста Гола Пристань.

«Ремонт доріг в області для нас – іспит. Урядом України виділено кошти і нам необхідно показати, що ми дійсно можемо робити якісні дороги в області. Після закінчення ремонту доріг цього року, ми знову ж таки разом з журналістами проінспектуємо стан доріг і сподіваюсь, що висновок буде позитивним», – сказав Андрій Гордєєв та відзначив гарний стан дороги, що інспектувалася.

Також голова облдержадміністрації розповів про плани на майбутнє та запросив журналістів подивитись на запуск ремонтних робіт в наступному напрямку: «Вже наступного тижня ми будемо запускати ремонтні роботи в напрямку Новотроїцького. Це інший курортний напрямок, де відбудеться вже капітальний ремонт із застосуванням технології холодного ресайклінгу».

Як повідомив Микола Савченко, начальник Служби автодоріг в області ремонтні роботи планується закінчити до 15 листопада поточного року.

Загальна вартість виконаних робіт з реконструкції склала 36 млн грн.

Джерело

___________________________________________________________________________________________