Кредити на карту в Україні — як і де краще оформити

34e76fbb-0e7a-4519-b438-a32ff80a9970Сьогодні багато хто з нас оформляють кредити. Дана послуга дуже затребувана серед населення. Вони можуть бути нецільовими, тобто позичальник може витратити надані кошти на свій розсуд, і цільові — надані на певну мету. Для отримання кредиту онлайн на картку необхідно відповідати великій кількості вимог, серед яких офіційне працевлаштування. У зворотному випадку банк відмовить у наданні грошей.

В такому випадку можна скористатися послугами мікрофінансових організацій. Можна прийти в найближчий офіс і оформити кредит на карту без відмов, але набагато зручніше скористатися послугами онлайн-сервісу. У цьому випадку позичальникові не знадобиться нікуди йти. Весь процес оформлення здійснюється повністю віддалено. До того ж, подати заявку і отримати гроші можна в будь-який час дня і ночі, навіть у свята.

Вимоги до позичальника

Клієнт повинен відповідати простим вимогам, які є однаковими у всіх МФО. Найголовніше-щомісячний дохід. Компанії не просять надавати довідку про доходи, тому він може бути і неофіційним. Крім цього, позичальник повинен бути повнолітнім. Мінімальний вік для отримання такого кредиту становить 18 років . Слід зауважити, що іноді компанії готові кредитувати громадян тільки при досягненні 21 року. Максимальний вік може становити 75 років або взагалі бути відсутнім.

Позики в МФО пропонують претендентам з українським громадянством, повністю дієздатним.

Умови отримання позик

Мікрофінансові організації пропонують невеликі суми на короткий проміжок часу. Отримати в борг дозволяється не більше 20000 гривень, терміном на один місяць. При цьому відсоток буде нараховуватися щодня, в розмірі до 1,5%.

Процес оформлення

Оформити такий мікрокредит доволі легко. Спочатку заповнюється коротка онлайн-заявка, відправляється на перевірку компанії. Розглядаються анкети швидко, всього за 5 хвилин. Після позитивної відповіді здійснюється переказ позикових коштів на вказаний рахунок.

Слід зазначити, що такі компанії надають можливість заявникам отримає кошти на банківські картки, або готівкою, безпосередньо в офісі (якщо в організації розгалужена система регіональних представництв).

Є ще один варіант отримати гроші-кредитна карта. Даний вид позики є поновлюваним, тобто витративши кошти банку, позичальник погашає борг і знову має можливість замовити кредитний ліміт.

Отримати таку карту вийде по одному паспорту, але в цьому випадку, ліміт складе не більше 50000, гривень, відсоток буде досить високий. Подати заявку на її отримання потрібно на офіційному сайті банку або безпосередньо в офісі установи.