Комунальників з Київщини упіймали на фінансових оборудках

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Ірпінського комунального житлово-експлуатаційного підприємства «Ірпінь» було виявлено порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 2 млн грн. Про це пише «Україна Комунальна» з посиланням на прес-службу Держфінінспекції в Київській області. Зазначимо, контрольний захід охопив період з 1 січня 2011 по 1 квітня 2015.

Зокрема, посадові особи підприємства безпідставно списали дизельне пальне на загальну суму 848 тис. грн, шини та акумулятори – на суму 162 тис. грн, а також талони на захоронення твердих побутових відходів – на суму 44 тис. грн.
Окрім того, 2012 року КЖЕП «Ірпінь» переказало одному товариству з обмеженою відповідальністю майже 120 тис. грн за 470 т піску та 747 т рослинного ґрунту, підтверджень про фактичне отримання яких немає.
А ще підприємство недоотримало 573 тис. грн, бо його посадові особи не здійснювали претензійно-позовної роботи щодо стягнення із боржників коштів за надані послуги з оренди приміщень, внутрішньоприбудинкового обслуговування та вивезення сміття.
Також на КЖЕП «Ірпінь» переплатили майже 70 тис. грн за будівельні роботи та зайво виплатили доплат, відпускних і зарплат за договором підряду, що призвело до зайвого витрачання 153 тис. грн.

Больше новостей