10212020Headline:

Карнавальні лінзи – «родзинка» будь-якого образу

16Елегантне вбрання, вишукані аксесуари, стильна зачіска – ідеальний образ для важливого заходу? Не зовсім. Чому б не додати до нього яскраві контактні лінзи (наприклад, таку модель: http://www.linza.com.ua/uk/color), які ще називають карнавальними? Зробити це потрібно хоча б із таких причин:

  • Причина №1. Такі контактні лінзи надають надзвичайного шарму. Особливо це актуально для красунь з невеликими очима. Яким професійним не був би мейкап, яскравий погляд та мінімум косметики, за оцінками чоловіків, є найспокусливішими. Завдяки правильно підібраним контактним лінзам, наприклад, карнавальним з ефектом сяяння, ви завжди будете загадковою і трішечки бешкетницею. Саме від таких жінок представники сильної статі втрачають розум.
  • Причина №2. Контактні лінзи демонструють ваш бездоганний смак. Елегантність, підкреслена кількома вдало підібраними аксесуарами, завжди в тренді. Чому б у якості стильного аксесуару не використати відповідні кольорові контактні лінзи (ціни на них можна дізнатись тут: http://www.linza.com.ua/uk/home). Вони, до речі, практично не відрізняються від моделей із гнучким або одноденним режимом використання.
  • Причина №3. Контактні карнавальні лінзи надають особливої впевненості. Навіть якщо у вас вроджений астигматизм, через який доводиться постійно працювати в окулярах, час від часу влаштовуйте собі вихідні від них. Насамперед, якщо йдеться про надзвичайну або особливу подію – запальну вечірку, романтичне побачення, кінопрем’єру. Оптимальний варіант – контактні лінзи для одноденного використання з коригувальною функцією. Відразу після заходу їх можна викинути у смітник, а наступного разу використати інші. А для створення більш витонченого образу можна купити кольорові контактні лінзи або пару з оригінальним малюнком. Останній, до речі, можна підібрати відповідно до тематики заходу. Наприклад, для вечірки у стилі «мафія» якнайкраще пасуватимуть лінзи із зображенням долара, для костюмованого балу, наприклад, Хелловіну, рекомендуємо ультрамодні лінзи «котяче око» із вертикальною зіницею, для закритого кінопоказу – епатажну модель у стилі «Людей Х».
  • Причина №4. Яскраві кольорові лінзи забезпечують свіжий погляд 24/7. Яким напруженим не був би тиждень, на вечірці ніхто й не запідозрить, скільки зусиль він вам коштував. І все це завдяки маскувальному ефекту, характерному для всіх моделей карнавальних лінз. Жодних червоних очей, жодного «затуманеного» погляду, навіть темні кола під очима будуть непомітними, коли на вас карнавальні лінзи.
___________________________________________________________________________________________