Каховчанин Владислав Тоткало поїде на Чемпіонат Європи

CFZEefjcRdQ-945x1082Досягненнями юних спортсменів Каховки – вихованців та випускників Каховської ДЮСШ – можна пишатися. Багато хто з них неодноразово ставали чемпіонами області й України, а є такі, які прославлятимуть свій край на чемпіонатах Європи.

З 14 по 18 квітня в місті Нова Каховка пройшов чемпіонат України з настільного тенісу. Змагання пройшли в спортивному залі «Будівельник». В них взяли участь понад 70 спортсменів з 10 областей: м. Київ, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Львівська, Полтавська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська. Деякі регіони прислали тільки одну команду, а деякі і по 2-3. Усього було сформовано 12 команд дівчат та 15 — юнаків. І хоча цей чемпіонат вважається юніорським, сюди запрошувалися тенісисти 1997 року народження і молодші.

Змагання серед дівчат та юнаків відбувалися в особистому, парному та у парно-змішаному розрядах, а також у командній першості. Ці змагання були відбірковими до Чемпіонату Європи з настільного тенісу серед юніорів та кадетів, який відбудеться в липні 2015 року в Братиславі (Словаччина).
Головним суддею змагань був В. Дружинін (суддя міжнародної категорії), йому допомагали учні з Каховської ДЮСШ: Максим Абаєв, Дмитро Досенко, Констянтин Недождій, Володимир Махін та Руслан Алексійчук.

Збірну команду Херсонської області захищали майстер спорту України, член збірної команди нашої країни каховчанин Владислав Тоткало, а серед  дівчат – Юлія Алексійчук, вихованка Каховської ДЮСШ, а нині учениця Херсонського ВУФК.

Хоча цей турнір навряд чи можна було назвати легкою прогулянкою, та він, без сумніву, став вершиною успіху для нашого земляка Владислава Тоткала (на фото — з першим тренером Б.Чебукіним). У фіналі він був сильнішим за свого товариша по збірній киянина Кирила Самокиша (4:0), також зі своїм партнером з Нової Каховки Владиславом Калугіним був другим у командному заліку, бронзовим призером в парному розряді. В змішаному розряді Владислав та Соломія Братейко (м.Львів) також були першими.

Переможцям та призерам дипломи, медалі і грамоти вручали головний тренер Федерації України з настільного тенісу Микола Ульянчич та головний тренер збірної України Юрій Георгизов.

Ми сподіваємося, що це не остання перемога наших юних спортсменів, та відзначаємо, безумовно, блискучий результат Владислава Тоткала, котрий пройшов шлях від Каховскої ДЮСШ до збірної команди країни і отримав за результатами цього чемпіонату можливість захищати честь нашої держави на міжнародній арені.

Джерело

Больше новостей