10222020Headline:

Гроші та сімейні стосунки

104415_or

Гроші іноді безпосередньо впливають на сімейні стосунки, будь то стосунки між подружжям або між батьками і дітьми. І часто ситуація стає проблемною, коли спільні кошти знаходяться у однієї із сторін, і ця сторона розпоряджається ними на власний розсуд, а іншій стороні доводиться для отримання грошей кожного разу аргументувати своє прохання.

Звичайно, дуже добре коли в сім’ї повний достаток і необхідність в придбанні речей задовольняється сповна, навіть якщо член родини дуже економний. Але і при обмеженості в засобах завжди можна домовитися, куди ви витратите гроші в цій конкретній ситуації. Так, при поїздці у відпустку на морі завжди можна поговорити з чоловіком про те, скільки грошей ви можете витратити на купівлю вподобаних вам речей. Чоловік у свою чергу може розподілити гроші на квитки, на путівку, на сувеніри, на харчування, відвідування кіно, ресторанів і виділити якийсь відсоток для покупок сувенірів і речей для дружини. Але при цьому чоловіку ніколи не слід міняти свого рішення, він завжди чесно і чітко повинен виконувати обіцянки. Але спонтанне бажання придбати вподобану річ тут і зараз за відсутності вільних грошей в сім’ї часто стає причиною великої сварки.

Легше, коли заробляють обидва члена родини і разом будують фінансові плани, наприклад: купити квартиру або машину, поїхати у відпустку, підготуватися до народження дитини і тому подібне. Фінансово незалежна жінка в сім’ї намагається погоджувати свої покупки і кредити з чоловіком, щоб не виникали неприємні моменти, пов’язані з відсутністю готівки. Але порою чоловіки негативно відносяться до того, що їх кохана працює. Загальні плани завжди об’єднують і зміцнюють почуття і сім’ю. При довірчих стосунках можна створити міцні сімейні стосунки, і тоді подружжя не стане сваритися або ображаються один на одного із-за дрібних покупок.

___________________________________________________________________________________________