Ефективність стратегії

Ефективна стратегія дозволяє вашій компанії досягти своїх цілей. Для того, щоб оцінити ефективність стратегії, ви повинні вивчити, як вона пов’язує свої цілі з тим, як ви збираєтеся їх досягати і засобами, які ви плануєте використовувати. Стратегія ефективна, якщо вона використовує ресурси, які ви виділяєте відповідно до вашого плану і забезпечує очікувані результати. Ви повинні постійно оцінювати використання ресурсів і продуктивності, щоб перевірити, щоб перевірити як досягаються ваші цілі.

Розробіть вимірювальні стратегії

Для того, щоб визначити, чи є стратегія ефективна, ви повинні бути в змозі виміряти її продуктивність і перевірити, чи буде вона досягти мети вашої компанії. Наприклад, якщо ваша стратегія полягає в тому, щоб розробити новий ринок, ви повинні включати конкретну мету і спосіб виміряти, скільки членів нового ринку купують вашу продукцію, для цього проведіть брендінг території. Якщо вам потрібна стратегія, щоб поліпшити якість обслуговування клієнтів, ви повинні включати  цілі, такі як, який відсоток  питань клієнта вирішено на задоволення клієнта, і спосіб вимірювання прогресу.

Виміряйте ваші змінні під час впровадження

Для контролю ефективності вашої стратегії, ви повинні встановити базові значення реалізації стратегії і відслідковувати прогрес. Для ваших вимірювань, щоб бути корисним в безперервної оцінки ефективності стратегії, цілі повинні бути досяжними і ставлення до стратегії, і результати повинні бути доступні своєчасно так що ваша оцінка є поточним. Наприклад, ви можете реалізувати стратегію щодо збільшення продажів на 1000 одиниць протягом трьох місяців з поточного рівня 8000 одиниць. Значення продажів є специфічними і актуальними, і ви можете виміряти їх швидко, щоб отримати останню дату результати.

Постійно оцінюйте ефективність

Конкретні завдання, складені з вимірних змінних дозволяють відстежувати результати безперервно, щоб переконатися, що стратегія виконання належним чином. Якщо фактичні результати показують відстаючих продуктивність, у вас є час, щоб додати ресурси, коригувати свої дії, або вжити інших заходів щодо виправлення становища. Скоригований стратегія часто менш ефективна, ніж спочатку планувалося, оскільки він може споживати більше ресурсів. Безперервна оцінка дозволяє вирішити, чи варто продовжувати реалізацію стратегії в умовах зміни або розробити більш ефективний підхід.

Огляд ефективності з точки зору цілей

Після того, як ваша стратегія буде повністю реалізована, ви можете ви можете оцінити її загальну ефективність, задавши в якій мірі вона досягла мети, задані з ресурсами ви виділених. Якщо ваша стратегія не досягла своїх цілей або використовувати додаткові ресурси, ви повинні визначити, де ваш стратегічний план не вдався. Результати стратегії можуть бути нижчими за очікування, якщо стратегія не була приведена у відповідність з сильних сторін компанії або якщо цілі не досяжні. У будь-якому випадку, завершення стратегічного плану залишає компанію в новій ситуації, а також огляд дозволяє продовжувати або ефективного стратегічного плану або з одним, який включає в себе зміни, щоб уникнути минулих помилок.

Больше новостей