До Ямполя завiтала шахрайка-цiлительниця

istock_000004857555smallМинулої суботи в районному будинку культури ямпільчан «зціляла» «потомственна» ворожка Марія силою нашої віри та повнотою наповненого гаманця.

Цю історію розповіла обурена читачка, яка прийшла до редакції у вівторок, після відвідування «благодатного сеансу», влаштованого  зальотною шахрайкою. В одному з місцевих видань було розміщено оголошення про те, що до Ямполя приїздить ніби-то спадкова цілителька, аж з самого Києва. І от до «чудодійниці» почали потихеньку сходитись хворі та пристарілі ямпільчани, які фактично втратили віру в традиційну медицину, шукаючи порятунок від хвороби та старості.

Наша героїня, сповнена надії, разом з дружиною родича, в якого діагностували підозру на рак легень, теж вирішили спробувати щастя та звернутися до «великої цілительки», аби принаймі дізнатися правду про страшний діагноз. Прийшовши до РБК, вони вистояли чергу  і, нарешті, потрапили на прийом до «знахарки».

Зустріла їх вражаюча атмосфера загадковості прямий зір і пустота погляду «віщунки Марії». Уважно вислухавши їх проблеми, «великий маг» з Києва, недовго думаючи, видав ціну за послуги – 10 000 грн. Бідні жіночки аж лодонцями сплеснули: «Як, та де ж ми такі гроші візьмемо?». Марія зжалилась і знизила до 5 000 грн., пообіцявши помолитися в церкві за здоров’я хворого, мовляв, її молитву Господь Бог точно почує і подарує «чудесне зцілення душі та тіла».

І тут на нашу героїню зійшло просвітлення: « А чо ж я сама не можу піти до церкви і помилитися Богові, що дарував родичу здоров’я?». Щоб не образити ворожку, вона чемно пояснила, що сума в 5000 грн трохи завелика. Пані Марія знизила вартість до 2000 грн, пообіцявши, купити церковну утвор і віднести її до храму.   Жінка пообіцяла, що сама придбає утвор і віддасть  місцевим батюшкам, яких у Ямполі аж двоє. На цьому цілительний сеанс закінчився і пішли панянки до дому.

Наостанок хочеться додати: «Ямпільчани, не вірте ворожкам і так званим цілителям». Звичайно, серед них теж є обдаровані люди. Як правило, це дар психолога. Читаючи людину як відкриту книгу, вони володіють гнучкою логікою, вміють вираховувати проблеми клієнта використовуючи навідні питання. А далі витягнуть гроші і лишитеся з болячкою і без надії хоч якось зменшити страждання.

Дирекції Будинка культури радимо прискіпливіше відноситися до таких як ворожка Марія, а не здавати кому потрібно і не потрібно свої приміщення. Адже фактично, ви стаєте співучасниками шахрайства, надаючи місце для злочину.

Звичайно, в наш зубожілий час важко знайти правду, особливо коли матеріальний стан не дозволяє отримати якісної медичної допомоги, а важка хвороба прогресує. Хоча б не викидайте накопичення на цих «цілителів» і «потомствених ворожок». Звертайтесь до справжніх спеціалістів, не всі медики загубили совість і дивляться, як би з вас здерти останню копійчину. Є  такі, що всім серцем намагаються допомогти пацієнту, використовують знання, стараючись врятувати людину. Хоча навіть і в такому випадку все впирається в банальну нестачу грошей на дорогі ліки, от і ідуть люди шукати здоров’я у екстрасенсів, народних цілителів, ворожеїів та інших шарлатанів. Тож бережи вас Бог і будьте здорові.

Джерело

Больше новостей