Для розвитку Скадовського району залучають інвестиції

15 січня 2015 року під головуванням голови Скадовської районної державної адміністрації Юрія Бобилєва відбулося засідання експертної ради з питань залучення інвестицій.

На засіданні було розглянуто питання, щодо реалізації інвестиційного проекту, запропонованого ТОВ “Башкатов і Ко”.

Перед присутніми виступив представник інвестора Олександр Башкатов та ознайомив присутніх з доопрацьованими матеріалами  щодо ліквідації заболоченої ділянки і застійної зони акваторії східного пляжу міста та будівництва яхт-клубу і туристичної бази, а саме на розгляд було представлено “Детальний план території для відсипання

мертвого кута Джарилгацької затоки зі східного боку Скадовського морського порту та будівництва на утворених територіях яхт-клубу та туристичної бази”. Олександр Башкатов  зазначив, що реалізація даного проекту дозволить створити близько 200 робочих місць та сприятиме подальшому розвитку міста в цілому.

Під час обговорення членами експертної ради було схвалено концепцію реалізації інвестиційного проекту, що передбачає розділення його реалізації на три фази для забезпечення інвестору додаткових гарантій.

Голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв наголосив, що районна державна адміністрація спільно з обласною державною адміністрацією та місцевими органами влади всіляко сприятиме реалізації даного інвестиційного проекту.

Джерело

Больше новостей