Активна громада — шлях до кращого життя

дети2-945x532Активісти селища Любимівка об’єднали свої зусилля та створили чудовий дитячий майданчик поблизу лісопаркової зони селища та вул. Фрунзе.

Восени 2014 року група активістів вирішила обладнати дитячий майданчик, так як в селищі не має місця, де б батьки з дітьми могли погуляти. Було створено ініціативну групу, вдалося виграти міні-грант для реалізації проекту. Всі, кому сподобалась ця ідея, здавали кошти від 10 до 150 грн. Вдалося залучити й представників місцевого бізнесу.

Хоча, правда, були сумніви у односельчан щодо реалістичності даної задумки, побоювалися, що з майданчика каменя на камені не залишиться після його встановлення. На що ми  їм дружньо відповідали: «Якщо докладеш до чогось руку, то більше цінуватимеш, бо воно твоє».
Перші гойдалки та гірка були встановлені уже в листопаді минулого року, а завершили дообладнувати в травні цього року, тоді ж майданчик і було відкрито офіційно. Діти із задоволенням приходять погратися з усього селища.

Характерно, що люди, котрі не брали участі у створенні майданчика і побачили його після встановлення, почали будувати свої домисли щодо його появи. Чого тільки не вигадували, що це створив місцевий депутат під вибори, селищний голова та інші особи, які не причетні до даної ініціативи. Напевно, не можуть повірити, що громада може об’єднатись та створити щось самостійно.

Ціль проекту — згуртувати людей, зробити щось корисне для своєї громади і для себе. Щоб цей майданчик був таким собі символом віри в те, що у нас все вийде, головне — вірити і робити. А ще —  формування колективної відповідальності і небайдужості.
Будьте активні, створюйте той світ навколо себе, в якому приємно та цікаво жити.

Джерело

Больше новостей