Крізь століття, 5 причин читати книги вже зараз

Книги – нескінченне джерело знання, чиє призначення передавати в світ досвід поколінь. Література буває різною: художньої, технічної та навчальної, проте завжди вона несе разом з собою саморозвиток для читача. До речі, на сайті  bookking.com.ua   представлена сучасна українська література.

Розумовий розвиток.
Будь-яка література занурює читача у вир подій придуманої автором всесвіту. Думки, почуття і вчинки героїв спонукають до роздумів про суть ситуації, що склалася і її проявах. Отримуючи безцінний досвід героїв, людина збагачується новими знаннями.

Всебічний розвиток.
Пізнання світу відбувається за допомогою сприйняття. Читаючи книгу людина вчиться помічати, ту атмосферу, яку передає автор. Опис вулиць і міст, річок і озер, різні епохи і вигадані міста поповнюють багаж знань, розширюючи кругозір.

Уява.
За допомогою прочитаного тексту ми малюємо перед собою картину подій, несвідомо наповнюючи її фарбами і надаючи їй форму. Уява створює непередавані образи, які можуть запам’ятатися нема на один десяток років.

Розвиток пам’яті.
Мозок і основний механізм запам’ятовування вимагає постійного тренування. Читаючи книги, ми працює над надходженням інформації в короткострокову пам’ять, яка завдяки емоційному якоря потрапляє в довгостроковий відсік. Таким чином людині легше запам’ятовувати імена, дати і історичні події.
Читання заспокоює нервову систему.
Відповідно до сучасних досліджень англійського університету, читання протягом 5-8 хвилин розслабляє нервову систему. Занурення в розповідь дозволяє мозку розслабити сенсорні центри і сконцентрувати сприйняття тільки на читанні.