Кредити в МФО: як отримати просто і швидко на банківську карту

online_credit_card_scamОтримання позики в МФО-простий спосіб поправити матеріальний стан при катастрофічній нестачі грошей. Кредитні компанії даного типу відрізняються лояльністю до клієнтів. Вони встановлюють мінімум обмежень. Деякі фірми готові видавати кредити онлайн на карту без перевірок в невеликому розмірі.

Як отримати позику в МФО

Оформити кредит можна не виходячи з дому – через ПК або мобільний телефон. Просунуті компанії мають власні додатки, що дозволяють в максимально короткі терміни обслуговувати клієнтів, забезпечувати високий рівень довіри. Для отримання позики вперше потрібно:

  • вибрати сервіс;
  • пройти реєстрацію;
  • заповнити анкету;
  • подати заявку із зазначенням бажаної суми і терміну дії кредиту.

Для заповнення анкети доведеться витратити 15-20-хвилин. Тут важливо вказувати правдиву інформацію. Це сімейний стан, вік, місце роботи, контакти, місячний дохід, витрати та ін. До анкети потрібно прикріпити документи – фото паспорта та ІПН. Деякі компанії вимагають фотографію документів в руках власника, що виключає ймовірність оформлення позики на чуже ім’я.

Які вимоги пред’являються позичальникам

Клієнт повинен досягти повноліття – кредити видають з 18 років. Залежно від політики МФО, можливі обмеження максимального віку до 70-75 років. При оформленні невеликої суми потрібен тільки паспорт. Але, якщо потрібно великий кредит на тривалий період, можуть знадобитися інші документи, що засвідчують особу – права, закордонний паспорт і т.д. Обов’язково для перерахування грошей повинна бути банківська карта бажано іменна.

Залежать умови кредитування від тривалості дії договору. Короткострокові кредити до зарплати мають більш високі процентні ставки. Надаються позики на тривалий термін на карту зазвичай при наявності офіційного працевлаштування. Плануючи оформлення займу, потрібно уважно поставитися до вибору МФО.

Отримати першу позику безкоштовно пропонують такі компанії, як Дінеро, Манівео, КредитАП. Перераховані МФО пропонують до 15 тисяч гривень на термін до 1 місяця. Всі вони відрізняються високим відсотком схвалення, що досягає 90%. Для довгострокового кредитування можна звернутися в компанію Грошик – тут можна укласти договір на період до одного року. Примітно, що при постійній співпраці, багато компаній готові збільшити і суму, і термін дії позики.

Джерело інформації: https://creditfaq.com.ua/