ЧЕСНО – це громадський рух для українців, які прагнуть змін

7e2b81-ihpwsb-mia-8c-5kЩо робити, якщо вже відверто набридло слухати аморальну брехню, бачити постійні бійки в парламенті, спостерігати за падінням економіки? Як діяти, коли вже сил немає слухати про крадіжки державних коштів, їх нецільове використання? Які рішення приймати в ситуації, коли всі кандидати здаються недостойними для того, аби стати депутатами, мерами, сільськими головами?

ЧЕСНО – це громадський рух, представлений на сайті www.chesno.org, що допоможе отримати відповіді на низку питань.

Вже тисячі небайдужих громадян зуміли долучитись до організації. Команда постійно розширює межі своєї діяльності. Мабуть, ще є ті, хто практично нічого не чули про нас. Тому, логічно було б ознайомити вас з діяльністю руху.

Потрібно розуміти, що лише справедливість і прозорість допоможуть обрати тих осіб, котрі дійсно будуть дбати про долю держави. В іншому випадку – доведеться і надалі спостерігати за політиканами для котрих головне не розвиток рідної землі, не її процвітання, а власні меркантильні інтереси.

Яким чином працює наша команда? Є декілька аспектів, котрі враховуються в першу чергу. Найголовніше – злагодженість дій. Незважаючи на те, що в організації перебуває тисячі людей, всі вони завжди можуть розраховувати на підтримку один одного. Така співдружність дозволяє вирішувати найскладніші завдання, дізнаватись найбільш приховану інформацію.

Другий важливий чинник – неупередженість. Ми ніколи ні з ким не вступаємо в якісь союзи. Виключенням можуть бути лише організації, що проводять аналогічну діяльність. Але, не може бути і мови про об’єднання з політичними партіями, блоками. Ніколи не відстоюємо інтереси конкретних осіб. Так само не практикуємо чорний піар по відношенню до когось з кандидатів. Це дуже важливо, адже справедливості в сучасній політиці, нажаль, надзвичайно мало.

Третій чинник заключається в масштабності. Що це означає? Рух проводить свою діяльність по всій території країни. Тобто, ми не працюємо лише в столиці. Жителі навіть найбільш віддалених від обласних чи районних центрів сіл, зможуть дізнаватись своєчасно інформацію про тих, хто потенційно може стати їхнім сільським головою.

Отже, якщо ви вважаєте себе справжнім патріотом, вам не байдужа доля країни, ви готові прикласти певні зусилля для того, аби домогтись позитивних змін, то обов’язково звертайтесь, адже лише в єдності можна перемогти внутрішнього ворога. Разом – ми сила. Це гасло, котре потрібно пам’ятати.