На Херсонщині виявлено несанкціоноване сміттєзвалище будівельних відходів

05dДержавними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області, на підставі листа виконавчого комітету Степанівської сільської ради Суворовського району міста Херсона щодо засмічення земель комунальної власності на території с. Степанівка будівельними відходами, проведена перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині охорони земель та поводження з відходами.

За результатами перевірки встановлено, що в межах населеного пункту с. Степанівка Суворовського району Херсонської області, на земельній ділянці, яка примикає до вулиці Заводської, в наявності несанкціоноване сміттєзвалище будівельних відходів.

Площа сміттєзвалища становить 101,8 м. кв., об’єм відходів – 75,43 м. куб.

Посадовими особами Державної екологічної інспекції у Херсонській області здійснено розрахунок розміру шкоди, завданої внаслідок засмічення земельної ділянки будівельними відходами.

Матеріали перевірки направлено до Суворовського ВП ГУНП в Херсонській області для встановлення та притягнення до відповідальності осіб, причетних до порушення вимог земельного законодавства та поводження з відходами.

Джерело