Як отримати гарну освіту за кордоном?

uni (1)

Ніхто не буде сперечатися, що хороша освіта є запорукою успішного майбутнього. До недавнього часу, освіта за кордоном була просто недосяжною мрією для українських студентів, але сьогодні майже кожен має можливість вчитися в закордонних вузах.

Отже, давайте ж детальніше поговоримо про те, як же можна отримати освіту за кордоном. На сьогоднішній день склався такий стереотип, що для того, щоб отримати освіту за кордоном, потрібно оперувати величезними сумами грошей, або мати неймовірно багатих батьків. Навіть незважаючи на той факт, що ця тема широко висвітлюється в газетах і в інтернеті, серед студентів залишається достатня кількість різних домислів.

Давайте ж більш детально розповімо про освіту за кордоном, і розвінчаємо деякі міфи.
Незважаючи на те, що отримати вищу освіту можна практично в будь-якій країні світу, найбільш популярними вже багато років залишаються університети Сполучених Штатів Америки та Англії, на другому  місці знаходяться навчальні заклади Європи, наприклад, в тій же Франції та Німеччини.

Отже, найбільш престижними є дипломи від Оксфорда і Кембриджа, і, насправді, навчання в цих університетах коштує досить дорого, і дозволити його собі може далеко не кожен. Але ж в Україні є вузи, в яких можуть навчатися тільки багаті, так що це цілком нормально.

Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні великої кількості грошей, то, вибираючи місце для отримання освіти за кордоном, радимо вам звернути увагу на університети в Німеччині. Саме в цій країні є велика кількість університетів в різних містах, які пропонують освіту для іноземних громадян. Причому, навіть для іноземців, часто освіта є абсолютно безкоштовною, або її вартість не така висока – до 500 євро за один семестр. Так що, отримати освіту за кордоном, в одному з університетів, можна і безкоштовно або за невелику суму, тому не варто обмежувати себе в своїх мріях.

Непоганим варіантом буде і навчання в Чехії, іноземці можуть там навчатися абсолютно безкоштовно, але є одне істотне але: освіта за безкоштовними програмами проводиться чеською мовою, тому вам доведеться постаратися і вивчити чеську мову.

Австрія, наприклад, може запропонувати навчання в своїх університетах усього за 400 євро за семестр. Як ви бачите, освіта за кордоном не є недоступною мрією, а ціни на навчання в закордонних навчальних закладах, не сильно відрізняються від тих, що є в нашій країні.